Pasaż Zielony | ul.Sienkiewicza 78 (Grand Hotel Kielce)

Pasaż zielony

Jesteśmy marką dla każdej kobiety. Wiemy czego oczekują nasze Klientki, dlatego w każdej stylizacji kobieta ubrana przez Olsen czuje się wygodnie i pięknie. 

Pasaż zielony

Odzież Betty Barclay oznacza wysoką jakość, nowoczesność i wyjątkowość. Styl życia, łączący interesy i przyjemności. Styl dla nowoczesnej kobiety cieszącej się modą i kobiecością.

Pasaż zielony

Kiedy przekroczysz drzwi salonu "Sallambier" znajdziesz się w wyjątkowym towarzystwie, które docenisz i o którym będziesz długo pamiętał. To elegancja, smak i szyk.

Pasaż zielony

Galeria Upominków Artystycznych Petite to niesamowite miejsce, w którym znajdziesz moc pomysłów na oryginalny prezent oraz nietuzinkowy bibelot do domu.

Metamorfozy

Aktywizujemy Pasaż Zielony. Wspólna inicjatywa kilku osób oraz firm. Bądźcie z nami na bieżąco o moc niespodzianek na pewno Was zaskoczy.

 

Chcemy Wam pokazać jak możecie wyglądać inaczej niż na co dzień oglądacie siebie w lustrze. Pokażemy Wam jak szybko możecie dzięki nam stać się zupełnie kimś innym. Dzięki nam będziecie mieli dostęp do fryzjera, specjalistów w kwestii mody, makijażysty, trenera osobistego a wszystko to będzie bacznym okiem obserwował fotograf i relację z naszych działań będziecie mogli obserwować na bieżąco na naszej stonie.

 

Pasaż zielony

Nowy salon został stworzony z myślą o Pannach Młodych, które w poszukiwaniu światowych marek musiały jeżdzić po całej Polsce.

Pasaż zielony

Marka PRONUPTIA PARIS na rynkach światowych istnieje już ponad 50 lat. W styczniu 2011 roku (i to właśnie w Kielcach) powstał pierwszy w Polsce firmowy salon tej wspaniałej marki.

Pasaż Zielony mieści się w Hotelu BEST WESTERN Grand Hotel przy głównym deptaku miasta, ul. Sienkiewicza. Wejście od ulicy Czarnowskiej oraz głównym wejściem do Hotelu od ulicy Żelaznej.

Dla naszych Klientów darmowy parking (max. 2 godziny) - w dziedzińcu hotelu, wjazd od ulicy Żelaznej oraz Panoramicznej.

Pasaż Zielony
ul. Sienkiewicza 78 (BEST WESTERN Grand Hotel)
25-501 Kielce

Zapraszamy
od poniedziałku do soboty włącznie
w godzinach 10:00 - 20:00
w niedzielę handlową 10.00-18.00

Dział Sprzedaży i Promocji
(czynne: pon.-pt. 8:00-16:00)

tel. + 48 41 365 50 04
fax. + 48 41 365 50 22

marketing@grandhotelkielce.pl