Pasaż Zielony | ul.Sienkiewicza 78 (Grand Hotel Kielce)

pasaz-promariage
promirage

Nowy salon został stworzony z myślą o Pannach Młodych, które w poszukiwaniu światowych marek musiały jeżdzić po całej Polsce. Specjalnie dla Was wyselekcjonowaliśmy 4 marki z 3 krajów i tak powstała kolekcja sukni Promariage. Spełnią one oczekiwania wszystkich, którzy szukają swojego stylu i chcą go mieć w atrakcyjnej cenie!

W naszym salonie oferujemy:
- 5 marek z 3 krajów- suknie hiszpańskie, francuskie i polskie,
- marki San Patrick, White One, Cymbeline, Mia Lavi,
- suknie wieczorowe Pronovias i It's My Party (pojedyncze modele, duże rozmiary),
- 4 półki cenowe - już od 1000 zł !!!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
732 839 881
Pasaż zielony

Jesteśmy marką dla każdej kobiety. Wiemy czego oczekują nasze Klientki, dlatego w każdej stylizacji kobieta ubrana przez Olsen czuje się wygodnie i pięknie. 

Pasaż zielony

Odzież Betty Barclay oznacza wysoką jakość, nowoczesność i wyjątkowość. Styl życia, łączący interesy i przyjemności. Styl dla nowoczesnej kobiety cieszącej się modą i kobiecością.

Pasaż zielony

Kiedy przekroczysz drzwi salonu "Sallambier" znajdziesz się w wyjątkowym towarzystwie, które docenisz i o którym będziesz długo pamiętał. To elegancja, smak i szyk.

grand logo

 

Unikatowy outlet w skali kraju, w którym można kupić w całorocznej wyprzedaży końcówki damskich kolekcji największych światowych domów mody.

Pasaż zielony

Nowy salon został stworzony z myślą o Pannach Młodych, które w poszukiwaniu światowych marek musiały jeżdzić po całej Polsce.

Pasaż zielony

Marka PRONUPTIA PARIS na rynkach światowych istnieje już ponad 50 lat. W styczniu 2011 roku (i to właśnie w Kielcach) powstał pierwszy w Polsce firmowy salon tej wspaniałej marki.

Aktualności pokaż archiwum

Jak kielczanka została projektantką mody ślubnej

Przeczytaj artykuł w gazecie wyborczej

Pokaz mody OLSEN, TAIFUN I LISA CAMPIONE

Zdjęcia z pokazu mody OLSEN, TAIFUN I LISA CAMPIONE,który odbył się w BEST WESTERN Grand Hotelu w dniu 19 maja w trakcie wyborów Miss Ziemi Świętokrzyskiej 2017

Powierzchnie-do-wynajęcia-360-x-190

Oferta najmu

Powierzchnie handlowe, biurowe i usługowe od 15 m2 do 300 m2. Skontaktuj się z nami i odbierz Swój klucz do sukcesu. tel: 41 365 50 11; email: Ten

Pasaż Zielony mieści się w Hotelu BEST WESTERN Grand Hotel przy głównym deptaku miasta, ul. Sienkiewicza. Wejście od ulicy Czarnowskiej oraz głównym wejściem do Hotelu od ulicy Żelaznej.

Dla naszych Klientów darmowy parking (max. 2 godziny) - w dziedzińcu hotelu, wjazd od ulicy Żelaznej oraz Panoramicznej.

Pasaż Zielony
ul. Sienkiewicza 78 (BEST WESTERN Grand Hotel)
25-501 Kielce

Zapraszamy
od poniedziałku do soboty włącznie
w godzinach 10:00 - 20:00
w niedzielę handlową 10.00-18.00

Dział Sprzedaży i Promocji
(czynne: pon.-pt. 8:00-16:00)

tel. + 48 41 365 50 04
fax. + 48 41 365 50 22

marketing@grandhotelkielce.pl